Водіїв «табуреток» змусять складати іспити

30.09.2008

Державтоінспекція встановила нові категорії водіїв, які тепер відповідатимуть європейським стандартам. Тепер для того, щоб управляти моторолером або скутером потрібні будуть права.

Водіям цих видів транспорту потрібно буде складати іспити на категорію А1. Окрему категорію, В1, ввели і на управління легковим авто з причепом. Змін зазнали також вікові допуски до водіння громадським транспортом. Тепер водити автобус, тролейбус або трамвай можна буде лише з 21 року, а не з 18-ти років. Окрім вищезазначених, в правила додали водійські категорії С1, D1, D, DЕ, С1-Е, СЕ, D1-Е DЕ і Т
Разом з системою класифікації водіїв, автоінспекція поміняла і деякі вимоги до їх навчання. Так, водійського екстернату, коли претендент міг навчатися самостійно, а потім лише скласти іспит, більше не буде. Щоб отримати нову літеру в правах, необхідно буде пройти повний курс навчання в школі.

До того ж, всі учбові заклади, що готують водіїв, незалежно від форми власності, повинні будуть пройти акредитацію.

Як повідомляв, 24 вересня Верховна Рада прийняла в загальному закон, який передбачає збільшення розміру штрафів за порушення правил дорожнього руху.

По материалам 15minut.com.ua         


wsinform.com

  Комментарии


Использование материалов разрешается только при условии размещения ссылки

(для интернет-изданий - гиперссылки) на wsinform.com и первоисточник.

Мнение редакции портала не всегда совпадает с мнением авторов статей.

© 2008, Информационный портал "wsinform".

 

 В России | В МИРЕ | Автомир | HiTech 

Рейтинг@Mail.ru

admin@wsinform.com

advert@wsinform.com